www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Nabídky a poptávky (26.09.2023 - 01:29)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Nápověda > Můj účet > Nabídky a poptávky

Vložit nabídku

Pokud chcete ostatním uživatelům OcelMARKETu.cz nabídnout své produkty, nejlépe tak učiníte kliknutím na položku „Vložit nabídku". V následující obrazovce zvolte Kategorii/Název produktu podle charakteru položky, kterou chcete zadat a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat.

V dalším kroku se pokuste co nejpodrobněji vyplnit nabízený formulář se specifikačními údaji o Vašem produktu (položce), tato skutečnost bude ovlivňovat skutečnost, zda bude Vaše nabídka úspěšná. Ve spodní části této stránky nakonec vyberte kontaktní osobu odpovědnou za vyřízení nabídky (jak nastavit kontaktní osoby jsme si již rozebírali výše v části 1. Můj účet) a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Při vyplňování formuláře dbejte, prosím, na vyplnění povinných parametrů.

moje-menu05

 

Vložit poptávku

Pokud chcete od uživatelů OcelMARKETu.cz poptat nějaký produkt (službu, zakázku), nelépe tak učiníte kliknutím na položku „Vložit poptávku". V následující obrazovce zvolte podle charakteru položky, kterou poptáváte, Kategorii/Název a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Chcete-li do systému zadat poptávku po službě či zakázce (např. sháníte výrobce zábradlí), vyberte si Kategorii/Název poptávka po službách.
V následující kroku se pokuste co nejpodrobněji vyplnit nabízený formulář se specifikačními údaji o produktu (položce), úplnost vložených údajů bude ovlivňovat počet nabídek, které následně obdržíte. Ve spodní části této stránky nakonec vyberte kontaktní osobu odpovědnou za vyřízení zakázky (jak nastavit kontaktní osoby jsme si již rozebírali výše v části 1. Můj účet) a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Při vyplňování formuláře dbejte, prosím, na vyplnění povinných parametrů (pouze platnost poptávky).

V následujícím kroku stačí poptávku zkontrolovat (v případě nesprávnosti údajů se můžete na předešlý formulář vrátit tlačítkem Zpět), poptávku definitivně zveřejníte stisknutím tlačítka „Uložit a zveřejnit"

 

Moje nabídky a poptávky

 

moje-menu06

Tato sekce slouží pro snadnou správu Vámi publikovaných nabídek a poptávek. Na vrchu stránky máte přehledný seznam Vašich nabídek a potávek s ID (identifikačními čísly), Zařazením (v jaké sekci se položka nachází), Rozměrem zadané položky, Platností do: (kdy se poptávka automaticky zneaktivní), Stavem (Aktivní/Neaktivní) a Možnosti (Změnit stav, Editovat, Smazat).
Kliknutím na tlačítko Změnit stav, jak název napovídá, přepínáte mezi aktivní a neaktivní položkou (neaktivní se nezobrazuje), kliknutím na odkaz Editovat můžete přepsat specifikující údaje o nabídkách a poptávkách a kliknutím na tlačítko Smazat položku odstraníte ze systému OcelMARKET.cz.

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz