www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Katalog firem (26.09.2023 - 00:10)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Nápověda > Můj účet > Katalog firem

Katalog firem je nástroj, který slouží a pomáhá firmám registrovaným na serveru OcelMARKET.cz k získávání nových zákazníků a obchodních partnerů. Firmy jsou řazené do jedenácti základních kategorií, kdy další specifikace kategorizovaného výběru je možná po následujícím výběru jednotlivé kategorie v rámci její databáze, jednoduše řečeno, po kliknutí na zvolenou kategorii (viz  obrázek).

katalog-firem02

Registrace do katalogu firem

Do katalogu firem se firma zapisuje zároveň se zakládáním firemního účtu na OcelMARKETu.cz - více v sekci Nápověda - Jak se registrovat. Pokud již máte zaregistrovaný účet na OcelMARKET.cz a nejste součástí katalogu firem, můžete tak učinit funkcí Moje menu > Moje firma (viz níže).

 

Moje firma

V sekci Moje Firma si můžete upravit specifikační informace o Vaší společnosti, které se následně zobrazují v Katalogu firem a pomáhají prezentovat Vaši firmu na serveru OcelMARKET.cz. Aby byla Vaše prezentace pokud možno co nejefektivnější, vyplňte prosím formulář co nejpodrobněji.

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz