www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Jak funguje OcelMARKET (09.12.2023 - 21:40)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Jak funguje OcelMARKET

jak-funguje-ocelmarket01

Zaregistrujete-li se na OcelMARKET, budeme Vám pomáhat (nejen) s prodejem a nákupem hutních výrobků. Ať již se bude jednat o položky bezvadné, nadnormativní či zbytkové...

 

Ocel, prodej, nákup a internet - to doposud nešlo příliš dohromady. Možná je ten správný čas to konečně změnit!!

OcelMARKET má ambice stát se prvním specializovaným komunitním webem svého druhu - dynamickou stránkou, kterou budou denně navštěvovat tisíce firem, které se ve svém oboru podnikání potýkají s nástrahami, které přináší tak složitý proces, jako je opakovaný prodej či nákup ocelových výrobků a jejich zpracování. Stejně tak by se však měl stát prostorem, do kterého budou moci denně vstupovat stovky konečných zákazníků, hledajících nákupní zdroj pro svou stavbu či jakýkoliv jiný projekt.  

 

jak-funguje-ocelmarket02

Podpoříte-li náš projekt svou účastí, OcelMARKET se stane zprostředkovatelem mnoha nových obchodních vztahů „firma - firma", ale také „firma - konečný zákazník". To je primární poslání našeho projektu. Každý registrovaný uživatel získá možnost snadno a efektivně rozšířit své portfolio zákazníků či portfolio s ním kooperujících firem.

A tomu je přizpůsobena funkcionalita OcelMARKETU. Registrovaný uživatel může do systému vložit své nabídky, ať již se bude u obchodní organizace jednat o nejprodávanější sortiment, o výprodej zásob či o mimořádnou cenovou nabídku, nebo u výrobní firmy o regulaci nadbytečných zásob při změně projektu či  o odprodej zbytkové zásoby nestandardních rozměrů. Může do systému vložit poptávku a velmi jednoduše tak získat představu o aktuálním cenovém vývoji na trhu. A konečně, bude zařazen do přehledného Katalogu firem, ze kterého si ho snadno vybere obdobně zaměřená firma ke kooperaci či subdodávce, respektive konečný spotřebitel jako dodavatele zakázky či zboží.

 

jak-funguje-ocelmarket03

Aby svou roli OcelMARKET plnil co nejlépe, při vývoji systému jsme kladli důraz především na to, aby práce v něm byla jednoduchá a rychlá. Nemusíte být žádným "počítačovým expertem". Po úvodní registraci (cca.15 minut) by další kroky (vložení nabídky, vložení poptávky) měly být vždy velmi rychlé, stejně tak nalezení Vámi hledané položky. V Katalogu firem si přes možnosti filtrů snadno a rychle vyberete právě tu, kterou zrovna potřebujete a hledáte.

 

jak-funguje-ocelmarket04

Vyzkoušejte nás - nemůžete nic ztratit, můžete jen získat!

Stále váháte, zda se registrovat? Navštivte také:

Proč se registrovat? 

nebo

Výhody a benefity

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz