www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - P. Mittal předpokládá, že návrat na předkrizové úrovně zabere 3 roky (24.02.2024 - 20:48)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > P. Mittal předpokládá, že návrat na předkrizové úrovně zabere 3 roky

zpět na výpis článků

Petr Dlask, 05.09.2009P. Mittal předpokládá, že návrat na předkrizové úrovně zabere 3 roky

ET uvedly, že p. LN Mittal, předseda a ceo ArcelorMittal řekl, že globální ekonomický pokles vysílá signály zlepšování, vedeného růstem ve vynořujících se ekonomikách, jako je Indie, ale že je zapotřebí ...

 

ET uvedly, že p. LN Mittal, předseda a ceo ArcelorMittal řekl, že globální ekonomický pokles vysílá signály zlepšování, vedeného růstem ve vynořujících se ekonomikách, jako je Indie, ale že je zapotřebí opatrný přístup, protože některé segmenty, jako reality a spotřebitelské úvěry, jsou stále kompletně zaplaveny jejich toxickými aktivy. P. Mittal řekl, že "zpomalení poklesu je již samo o sobě velký komfort. Ale musíme dále monitorovat a čekat.

Zelené výhonky oživení se začaly objevovat v určitých částech světa, ale bude trvat nejméně 3-4 roky, než se poptávka opět dostane na předkrizovou úroveň. Ceny komodit, které dosáhly nerozumně vysoké úrovně, musejí nyní začít ukazovat určité signály stability a směřovat k mnohem rozumnější úrovni v blízké budoucnosti. Dále řekl, že globální recese nejenomže společnosti přinutila přijmout nové strategie v cenách a ve službách zákazníkům, změnila také pravidla na úvěrových trzích. Dodal, že "éra snadných peněz je pryč. Nyní je éra selektivních peněz, kde budou projekty hodnoceny z různých úhlů a podle různých kritérií. A to je dobrá věc. Myslím, že je to správná věc, bude zde rozumnější politika".

Pokud jde o roli vynořujících se ekonomik, p. Mittal řekl, že zatímco stimulační balíky, oznámené různými vládami, začaly plně vyhrávat, s projektovaným 8% růstem hrubého domácího produktu Číny, volby nové vlády v Indii se silným mandátem přinesly nové ovzduší důvěry a povzbuzení. Zahraniční investoři se dívají na Indii jako na trh, ale je tam zapotřebí urychleně odstranit byrokratické překážky. P. Mittal dále řekl, že "vláda může rychle schválit projekty.

Vláda by měla zahájit edukaci různých států v tom, že tyto investice jsou pro ně dobré. Dychtíme investovat do ocelářského průmyslu. Možná každý den čteme, že tam jsou protesty nebo násilí. Tomu se musíme vyhnout. Potřebujeme vzdělávat lidi, že to není chamtivý plán na získání pozemků. Je to plán pro budoucnost".

zdroj Steel Guru/Steel Trade Today, 23.7.2009

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2024 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz