www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Jak se zaregistrovat (26.09.2023 - 01:25)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Nápověda > Registrace > Jak se zaregistrovat

Zaregistrování účtu na OcelMARKETU.cz je jednoduchý proces, který by Vám neměl zabrat víc než pár minut Vašeho času. Pro Vaši lepší orientaci jsme si pro Vás dovolili vypracovat kratší tutoriál, který Vás provede registrací krok za krokem.

Na úvodní stránce OcelMARKETU.cz naleznete v pravém panelu odkaz „Zaregistrujte se" s ikonou klíčové dírky okamžitě pod okénkem pro přihlašování (viz následující obrázek ↓)

jak-se-registrovat01

 

Krok 1: rozcestník

Právě se Vám otevřel základní registrační rozcestník. Na Vás nyní je, pro jaký druh registrace se rozhodnete. Přečtěte si pozorně výhody jednotlivých druhů registrace a následně zvolte mezi „Chci se registrovat a nakoupit" nebo „Chci se zaregistrovat jako výrobní firma a využívat jen některé funkce OcelMarketu.cz" a nebo „Chci se zaregistrovat jako obchodní či výrobní firma a využívat všechny funkce OcelMarketu.cz". Až budete mít vybráno, klikněte na vybraný checkbox (viz obrázek↓) pokračujte o kus níže.

 

jak-se-registrovat02

Nyní zbývá zvolit, na jak dlouhé období si chcete účet na OcelMARKETU.cz předplatit. V základu je možné vybrat půlroční zápis, oproti kterému jsou roční a dvouletá členství zvýhodněná slevou. Kliknutí na checkbox (viz červená šipka) zvolíte období a přejděte k dalšímu kroku kliknutím na Pokračovat (fialová šipka).

jak-se-registrovat03

 

Krok 2:Formulář
Na následující stránce, prosíme, vyplňte co nejpodrobněji registrační formulář v zájmu Vašeho efektivního fungování na OcelMARKETU.cz. Systém Vám před-vyplnil uživatelské jméno. Pokud Vám nevyhovuje, můžete si samozřejmě vybrat jiné, v opačném případě Vám doporučujeme si jej poznamenat.

U volby hesla je potřeba klást důraz na jeho bezpečnost, proto jej zvolte kombinací malých i velkých písmen abecedy a alespoň jedné číslice o celkové délce hesla minimálně pět znaků. Náš systém automaticky rozpozná bezpečnost Vašeho hesla a informační políčko (viz obrázek) zezelená.

jak-se-registrovat04

Po kompletaci formuláře nezapomeňte zkontrolovat, zda máte vyplněné všechny povinné položky označené hvězdičkou (*) a ještě odškrtnout políčko checkbox (viz obrázek↓), čímž prohlašujete uvědomělost a souhlas s obchodními podmínkami serveru OcelMARKET.cz

jak-se-registrovat05

K dalšímu kroku přejdete tlačítkem Pokračovat na spodu stránky.

 

Krok 3: Kontrola formuláře
Následující stránka slouží k překontrolování, zda vyplněné údaje jsou skutečně správné. Pokud potřebujete ještě formulář upravit, klikněte na tlačítko Zpět a opravte zadnané údaje. V opačném případě přejděte k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko Pokračovat.

 

Krok 4: Chcete firmu zaregistrovat do katalogu společností?
Nyní si můžete vybrat, zda chcete svojí firmu bezplatně prezentovat v našem internetovém katalogu společností zabývajících se zpracováním ocelových produktů a či obchodováním s nimi.
Pokud se nyní rozhodnete svou firmu do katalogu nepřidávat, je tak možné učinit i později ve Vašem vlastním účtu (o tom ale později).

Zaškrtněte jedno z políček a přejděte k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko Pokračovat.

 

Krok 5: Registrace do katalogu firem
Tento krok máte již částečně před-vyplněný podle zadaných informací, které jste serveru OcelMARKET.cz poskytli v „Kroku 2: Formulář". Nezapomeňte označit a vyplnit povinné údaje označené hvězdičkou (*). Pokud se informace, které se v katalogu objeví, neshodují s těmi zadanými v Kroku 2, přepište je a přejděte k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko Pokračovat.

 

Krok 6: Specifikační informace o firmě
Na následující stránce, prosíme, vyplňte a zaškrtněte jednotlivé charakterizační specifikace Vaší firmy jako Certifikáty kvality, Oblast trhu, Vámi nabízené služby a (max. 3) Zaměření Vaší firmy. Možnost zadání více "Zaměření" je zpoplatněna a budete-li ji chtít aktivovat, je nutné se obrátit na naši technickou podporu.

Povinný údaj je Oblast trhu, neboť právě tento atribut určuje v jaké sekci (kategorii) Katalogu firem se Vaše firma bude návštěvníkům webu OcelMARKET.cz později zobrazovat. Orientuje-li se Vaše firma na více nabízených oblastí trhu, je možné označit více Kategorií.
Po kompletaci formuláře přejděte k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko Pokračovat.

 

Krok 7: Kontrola údajů
Na následující stránce můžete zkontrolovat Vámi vyplněné informace a vrátit se k některému z předchozích kroků stisknutím tlačítka Zpět. Dokončit registraci můžete kliknutím na tlačítko Pokračovat.

 

Registrace Vašeho účtu na OcelMARKETU.cz byla dokončena
Nyní je míč na Vaší straně. Pro zpřístupnění funkcí OcelMARKETU čekáme na připsání částky uvedené na této stránce na náš účet (viz obrázek). (Neplatí do 1.6.) Aktivace Vašeho nového účtu však bude provedena ihned po překontrolování našimi pracovníky.

 

jak-se-registrovat06

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz