www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Moje menu (26.09.2023 - 00:34)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Nápověda > Můj účet > Moje menu

Vítejte na úvodní stránce Vašeho účtu, který máte zřízený na serveru OcelMARKET.cz. Ihned po přihlášení se Vám zobrazí následující obrazovka „Moje Menu"  (viz obrázek níže), která slouží jako rozcestník a zároveň tutoriál ke všem funkcím a možnostem OcelMARKETU.cz.

moje-menu01

 

1. Můj účet
Pod odkazem Můj účet se skrývá stránka, na které máte přístup k editaci Vašich osobních údajů, které jste již vyplnili při Vaší registrace o své společnosti a osobě.

Další kontakty pro správu nabídek a poptávek
Další užitečnou možností, kterou Vám OcelMARKET.cz nabízí, je vkládání více než jedné kontaktní osoby na produkty a poptávky, které do systému zadáváte. Můžete tak pověřit správou nabídky/poptávky právě toho zaměstnance, který má danou problematiku ve Vaší firmě v popisu práce. Vyplňte jméno, firmu, telefon a e-mail do krátkého formuláře s červeným nadpisem „Zde si můžete předdefinovat další dva kontakty pro správu Vašich nabídek a poptávek". Po zadání kontaktních údajů na stiskněte tlačítko Uložit změny ve spodu stránky a při příštím vkládání Nabídky nebo Poptávky Vám systém automaticky nabídne výběr osoby, kterou chcete pověřit zodpovědností za určenou nabídku/poptávku.

 

moje-menu02

 

Nadefinujte si informační maily o novinkách na OcelMARKETU.cz.
Další užitečnou funkcí je možnost nastavit si příjem novinek z našeho serveru prostřednictvím zpravodaj-mailů. Četnost příjmu si můžete sami zvolit. Stačí zaškrtnout vybrané sekce a systém Vám bude automaticky na mail zasílat informace dle Vaší volby (viz obrázek výše).


Nadefinujte si informační maily o vlastních nabídkách/poptávkách
Náš systém Vám dokáže ulehčit práci i v redigování a správě Vámi zadaných nabídek a poptávek. Máte možnost vyžádání notifikace (upozornění) při vypršení nabídky, 2 dny před vypršením nabídky, o smazání nabídky a mnohem více (viz obrázek  výše).

Po dokončení změn klikněte na tlačítko Uložit změny na spodu stránky pro zachování těchto modifikací.

 

2. Faktury
Systém OcelMARKET.cz neumožňuje z důvodů nejlepší možné funkcionality automatické zasílání faktur ve formátu PDF na Vaší mailovou adresu. Pokud si budete chtít faktury vytisknout, naleznete je v sekci „Faktury".

Na stránce (viz obrázek↓) vidíte přehledný a jednoduchý výpis serverem OcelMARKET již vystavených faktur.
Pro rychlé zobrazení údajů na faktuře klikněte na variabilní symbol, pro stažení faktury ve formátu PDF klikněte, prosím, na číslo faktury↓.

moje-menu03

 

 

3. Objednávky
Pro přehled Vámi objednanách služeb (zpřístupnění placených funkcí, prodloužení platnosti účtu) na serveru OcelMARKET.cz klikněte na sekci „Objednávky", kde naleznete jednoduchý seznam. Kliknutím na jednotlivou objednávku zobrazíte podrobnější informace.

 

4. Prodloužení účtu
Pokud jste se službami serveru OcelMARKET spokojeni a i do budoucna s námi počítáte jako s Vaším pomocníkem na trhu s ocelovými a hutními produkty, můžete si nastavit funkci vytváření automatických objednávek na prodloužení platnosti účtu. V opačném případě Vám bude pouze zasláno upozornění o vypršení Vaší platnosti a při neuhrazení platby bude Váš účet smazán. Stejně jako při registraci účtu máte na výběr z možností půlročního, ročního a dvou-letého členství.

 

moje-menu04

 

5. Vložit nabídku

Pokud chcete ostatním uživatelům OcelMARKETu.cz nabídnout své produkty, nejlépe tak učiníte kliknutím na položku „Vložit nabídku". V následující obrazovce zvolte Kategorii/Název produktu podle charakteru položky, kterou chcete zadat a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat.

V dalším kroku se pokuste co nejpodrobněji vyplnit nabízený formulář se specifikačními údaji o Vašem produktu (položce), tato skutečnost bude ovlivňovat skutečnost, zda bude Vaše nabídka úspěšná. Ve spodní části této stránky nakonec vyberte kontaktní osobu odpovědnou za vyřízení nabídky (jak nastavit kontaktní osoby jsme si již rozebírali výše v části 1. Můj účet) a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Při vyplňování formuláře dbejte, prosím, na vyplnění povinných parametrů.

moje-menu05

 

6. Vložit poptávky

Pokud chcete od uživatelů OcelMARKETu.cz poptat nějaký produkt (službu, zakázku), nelépe tak učiníte kliknutím na položku „Vložit poptávku". V následující obrazovce zvolte podle charakteru položky, kterou poptáváte, Kategorii/Název a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Chcete-li do systému zadat poptávku po službě či zakázce (např. sháníte výrobce zábradlí), vyberte si Kategorii/Název poptávka po službách.
V následující kroku se pokuste co nejpodrobněji vyplnit nabízený formulář se specifikačními údaji o produktu (položce), úplnost vložených údajů bude ovlivňovat počet nabídek, které následně obdržíte. Ve spodní části této stránky nakonec vyberte kontaktní osobu odpovědnou za vyřízení poptávky (jak nastavit kontaktní osoby jsme si již rozebírali výše v části 1. Můj účet) a přejděte k dalšímu kroku stisknutím tlačítka Pokračovat. Při vyplňování formuláře dbejte, prosím, na vyplnění povinných parametrů (pouze platnost poptávky).

V následujícím kroku stačí poptávku zkontrolovat (v případě nesprávnosti údajů se můžete na předešlý formulář vrátit tlačítkem Zpět), poptávku definitivně zveřejníte stisknutím tlačítka „Uložit a zveřejnit"

 

7. Moje nabídky a poptávky

 

moje-menu06

Tato sekce slouží pro snadnou správu Vámi publikovaných nabídek a poptávek. Na vrchu stránky máte přehledný seznam Vašich nabídek a potávek s ID (identifikačními čísly), Zařazením (v jaké sekci se položka nachází), Rozměrem zadané položky, Platností do: (kdy se poptávka automaticky zneaktivní), Stavem (Aktivní/Neaktivní) a Možnosti (Změnit stav, Editovat, Smazat).
Kliknutím na tlačítko Změnit stav, jak název napovídá, přepínáte mezi aktivní a neaktivní položkou (neaktivní se nezobrazuje), kliknutím na odkaz Editovat můžete přepsat specifikující údaje o nabídkách a poptávkách a kliknutím na tlačítko Smazat položku odstraníte ze systému OcelMARKET.cz.

 

8. Moje firma

V sekci Moje Firma si můžete upravit specifikační informace o Vaší společnosti, které se následně zobrazují v Katalogu firem a pomáhají prezentovat Vaši firmu na serveru OcelMARKET.cz. Aby byla Vaše prezentace co nejúspěšnější, formulář doporučujeme vyplnit co nejpodrobněji.

 

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz