www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Jak správně zvolit regál do skladu, tak aby splňoval vaše požadavky (26.09.2023 - 00:36)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > Jak správně zvolit regál do skladu, tak aby splňoval vaše požadavky

zpět na výpis článků

Adéla Nováková, 10.09.2023Jak správně zvolit regál do skladu, tak aby splňoval vaše požadavky

V článku se dozvíte, na co byste se měli zaměřit při výběru regálu do skladu, tak aby splňoval vaše požadavky.

 

Jak správně zvolit regál do skladu, tak aby splňoval vaše požadavky

Robustní regály těch správných rozměrů jsou nepostradatelným prvkem v každém skladu. Nezávisí na tom, zda se jedná o menší sklad, kde se skladuje malé množství produktů, nebo se jedná o velký sklad, kde se skladují tisíce kusů zboží. Ať tak či onak, bez regálových systémů se neobjedete. Problém nastávám v tom, jak zvolit regály do skladu, aby splňovaly vaše požadavky. Pokud se při výběru nového regálu do skladu zaměříte na nejpodstatnější parametry, budete mít správný regál do skladu.

Zaměřte se na rozměry regálů do skladu

Jedním z nejpodstatnějších parametrů při výběru nových regálů do skladu jsou ovšem jejich rozměry. Každý regál má tři rozměry: výšku, šířku a hloubku. Pokud šířka nestačí, lze potíž vyřešit zakoupením nového regálu, ale výšku a hloubku nelze dodatečně rozšířit.

Proto je třeba dobře promyslet, jak vysoké a jak hluboké regály lze ve skladu instalovat. Vždy si udělejte místo pro další prostor, i když v současné době nevyužíváte regály naplno, ne vždy tomu tak bude. Pokud počítáte, že budete skladovací prostor rozšiřovat, jsou regály na míru tou správnou volbou.

Kolik polic u regálu budete potřebovat

Čím více drobných předmětů skladujete, tím více polic budete potřebovat. Komerční skladovací regály se standardně dodávají s pěti policemi. Například kovové regály s pěti policemi jsou ve skladech velmi žádané. Mít více polic není nikdy na škodu, a pokud je nutno, lze počet polic vždy upravit. Regály do skladu mají často polohovatelné police, takže je lze upravit podle aktuální potřeby.

Nezaměřujte se pouze na nosnost, ale i hmotnost

Abyste se vyhnuli obtížím, nepodhodnocujte nosnost regálu. Platí, že pokud budete skladovat těžší výrobky, budete potřebovat vyšší nosnost regálů. Vždy věnujte pozornost nosnosti jendotlivých polic i nosnosti regálů jako celku. Regály s vysokou nosností jsou určeny pro efektivní uskladnění i těch nějtěžších výrobků.

Nosnost police je proto velmi důležitá. Vě většině případů se však s vyšší nosností zvyšuje i hmotnost police. Regály, které mají nižší nosnost mívají často police z MDF nbeo překližky. Ty mají nižší hmotnost něž masivní dřevotřískové desky. Lehčí police se snáze přemisťují. Jejich hmotnost je tedy důležitá, pokud se mají často přemisťovat.

Regály do skladu nabízejí mnoho výhod, a proto jsou vhodné pro každý sklad. Už pokud se rozhodnete pro odolné regály z kovu nebo dřevěné regály, vždy se ujistěte, že jejich parametry vyhovují vašim požadavkům.  Mimo rozměry byste se měli zajímat také o množství polic, nosnost a hmotnost.

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz