www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Lesnické a farmářské pletivo (13.04.2024 - 14:33)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Lesnické a farmářské pletivo

zpět na výpis aktualit

17.11.2012Lesnické a farmářské pletivo

Lesnické a farmářské pletivo pro realizaci Vašeho oplocení. Kvalitní pletivo pro lesní školky či ovčí ohrady, správný základ pro každého dobrého hospodáře.

 

Pokud se chystáte na stavbnu hospodářské plotu, možná se Vám bude hodit pár našich typů na správné pletivo.

Lesnické pletivo je speciálně upraveno tak, aby dostálo svému názvu a mladý les přežil i dlouhou zimu bez úhony. Vodorovné dráty pletiva jsou ve spodní části v takové vzdálenosti, aby se do lesní školky nedostal králík, zajíc či jiné lesní zvířectvo malého vzrůstu. Pokud se jedná o oplocování lesa ve vyšší nadmořské výšce, můžete si pro tyto účely od výrobce nechat vyrobit pletivo, kde je počet vodorovných drátů se vzdáleností 50 mm od sebe, navýšen. Takže i při silném sněžení bude les dobře ochráněn. A protože je u totoho typu pletiva žádoucí, aby stárlo společně s lesem a později se bez výrazných potíží dalo demontovat, můžete jej pořídit i v provedení, kdy je ocelový drát oslaben na průměry 1,6 mm/2,0 mm.

Trochu jinak je tomu u ovčího farmářského pletiva. I u hospodářských plotů si můžete vybrat pletivo různé výšky, ale s ohledem na životnost plotu by jste měli dbát na to, aby ovčí pletivo bylo vyrobeno ze silnějšího drátu. Optimální síla drátu je 2,0 mm/2,8 mm. Pletivo z takto silného drátu by Vám mělo v běžných podmínkách vydržet až deset let a ušetřit Vás od nepříjemných překvapení, kdy se Vaše ovce či jiná hospodářská zvířata vydají na výlet do blízkého okolí.

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2024 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz