www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Zemní vruty pro kotvení dřevostavby (24.10.2020 - 16:06)

Inizio.cz ARTFOX.cz
: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > Zemní vruty pro kotvení dřevostavby

zpět na výpis článků

Petr Dlask, 28.11.2012Zemní vruty pro kotvení dřevostavby

Zemní vruty Krinner jsou výborným kotevním prvkem, díky kterému můžete při realizaci dřevostavby ušetřit dost peněz a také drahocenný čas.

 

Ke kotvení dřevostavby můžete přistupovat buď konzervativně a držet se hesla "beton je beton" nebo si můžete vyzkoušet jiný způsob zakládání staveb - kotvit na zemní vruty.

Zemní vruty jsou kotvy, které se do země šroubují stejným způsobem jako klasické vruty do dřeva. Použít je můžete v každé terénu mimo těch míst, která jsou přiliš písčitá, jílovitá či kde je hned pod malou vrstvou hlíny skála. Nejsou tedy vhodné tam, kde se Vám budou výrazně hůře budovat i betonové základy. Montáž vrutu s délkou do jednoho metru lze s pomocí roxoru (páky) bez potíží zvládnout svépomocí, kotevní stanoviště si můžete připravit s pomocí vrtáku či zatlučením roxoru do země.

S ohledem na rozměry kotveného dřevěného hranolu si můžete vybrat z několika rozměrových variant U příruby. Pokud si vyberete kotvu do země, která má kruhový tvar objímky, můžete ji využít dvěma způsoby:

 

Zemní vrut je sofistifikovaný výrobek s garantovanou únosností na tah, boční zatížení a na vytažení. Na první pohled se může zdát, že cena za jednu kotvu je příliš vysoká. Není tomu tak, rozhodně ne v konečném součtu všech nákladů vynaložených na stavbu základů. I pokud budete kotvit dřevostavbu svépomocí, "klasicky" na betonové základy, Vaše náklady na založení dřevostavby se výrazně vyhoupnou nad náklady související s nákupem zemních kotev a jejich instalací.

 

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Byty a pozemky Lipno
V obci Kovářov na břehu Lipenského jezera vyrůstá rekreační zóna Byty a pozemky Lipno Kovářov. Projekt počítá s výstavbou apartmánových domů ale zároveň a připravuje k prodeji samostatné parcely na Lipně. Více informací naleznete na stránkách realit MANE.

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2020 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Design by INIZIO, created by: ARTFOX

Kontaktujte nás na +420 724 690 782

E-mail: info@OcelMARKET.cz

ICQ: 162 - 213 - 819