www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Regály do dodávky (26.09.2023 - 01:20)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > Regály do dodávky

zpět na výpis článků

Lucie Lískovcová, 11.09.2023Regály do dodávky

Máte dodávku jako mobilní dílnu a potřebujete v ní lépe zorganizovat všechno nářadí? Provedeme vás výběrem regálu do dodávky.

 

Dodávka pro spoustu řemeslníků znamená jakousi pojízdnou dílnu, ve které se musí nacházet nářadí, příslušenství i zásoby spojovacího materiálu. Často se v dodávce vozí opravdu velké množství věcí, a proto je nezbytné si v dodávce udělat systém a zorganizovat její prostor, abyste měli nářadí přehledně uložené a vždy věděli, kam sáhnout. K tomuto účelu vám skvěle poslouží kovové regály v kombinaci s dalšími doplňky, jako jsou jisticí lišty, úložné boxy nebo rozdělovače. Organizace prostoru dodávky vám umožní mít v dodávce uklizeno a uspoří váš čas, protože už nikdy nebudete muset hledat zapadlé věci mezi jinými.

Co udělat před výběrem regálu do dodávky?

Promyslete si, co všechno ve své  dodávce potřebujete vozit, a udělejte si seznam těchto věcí. Zvlášť si poznačte věci, které jsou největší nebo dokonce nadrozměrné, protože tyto předměty budou potřebovat velký úložný prostor - od toho se potom bude odvíjet počet regálů, jejich velikost a rozmístění. Mezi takové položky můžeme zařadit např. mobilní pracovní ponky, svářečky, elektrocentrály, kompresory, náhradní díly s velkým rozměry, některé zboží, které přepravujete k zákazníkovi nebo nářadí (elektrické či akumulátorové).

Rozměry a umístění regálů

Na základě vypsaných položek promyslete, jak velký regál budete potřebovat pro umístění všech položek. Zaměřte si dodávku a zvažte nejlepší umístění regálů. Nezapomeňte, že hloubka regálů nemůže být příliš veliká. Velmi často se regály v dodávce umisťují do tvaru U (regály jsou po obou stranách a také na zadní straně dodávky) a prostor mezi regály nesmí být příliš úzký, abyste v něm mohli pohodlně procházet a manipulovat s nářadím a dalšími věcmi. Potřebujete prostor pro vyndavání položek, ale i pro jejich pohodlné zaklízení. Regál dodávky můžete využít plně a regály si naplánovat od podlahy až ke stropu. Horní police mohou být hůř přístupné, ale tento problém vyřeší schůdky.

Připlánování regálu počítejte s tím, že největší a nejtěžší předměty by měly být umístěny dole. První polici můžete buď umístit přímo na podlahu nebo do takové výšky, aby se pod ní tyto věci vešly (budou stát přímo na podlaze). Kovové regály vám v tomto vyjdou vstříc, protože nastavení výšky polic je plně na vás. Police se zahakují do připravených drážek, které jsou rozmístěny po celé kontrukci regálu, takže každá police může mít jinou výšku přesně podle toho, jak potřebujete. Kovové regály mají zpravidla také velmi vysokou nosnost, která vás nebude omezovat. Nosnost regálu si ale vždy zkontrolujte ještě před nákupem.

Vybírejte pouze kvalitní regály

Regály do dodávky, musí být velmi pevné a stabilní a jejich konstrukce musí být schopná zvládnout i extrémní zatížení. Tíhu uloženého nářadí a dalších předmětů v kombinaci s jízdou (často po ne úplně kvalitních silnicích) vydrží opravdu jen kvalitní kovové regály. Nezapomeňte také na to, že regály do dodávky je nutné důkladně ukotvit, aby i během jízdy zůstaly bezpečně zajištěné a nekývaly se.

Jaké další doplňky budu k regálům potřebovat?

Protože je potřeba, aby všechny věci byly bezpečně zajištěné a vydržely celý převoz (včetně prudkého zabrždění), budete potřebovat doplňky, které vám k dokonalému zajištění pomohou:

Popruhy Kufr na nářadí Úložný box
Popruh upínací ráčnový, FESTA Kufr na nářadí hliníkový, Topex Box úložný PVC, Topex

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz