www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Regálové systémy na zeď - výhody používání (13.04.2024 - 15:52)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > Regálové systémy na zeď - výhody používání

zpět na výpis článků

Lucie Lískovcová, 09.09.2023Regálové systémy na zeď - výhody používání

Poradíme vám, jaké jsou výhody používání nástěnných regálů nebo regálových systémů na zeď a podle čeho vybrat ten správný regál pro vaši dílnu či garáž.

 

Nástěnné regály nebo přímo regálové systémy na zeď se hodí zejména proto, že umožňují efektivní využívání stěn v místnosti, šetří podlahovou plochu a současně dokáží zajistit skvělou organizaci a přístupnost uložených věcí. Jejich používání je vhodné ve všech typech místností.

Úspora místa:

Nástěnné regály jsou dokonalé řešení, jak plně využívat volný prostor, který často zůstává na stěnách. Zatímco klasické policové regály a skříně často zabírají velkou část plochy podlahy, nástěnné regály využívají místo na stěnách a místo na podlaze naopak šetří. Vždy si před nákupem regálu zkontrolujte nosnost regálu podle věcí, které na něj plánujete odkládat.

Estetický vzhled:

S vhodně zvoleným nástěnným regálem můžete v místnosti vytvořit moderní a minimalizovaný vzhled. Nemusíte si na ně totiž odkládat pouze nářadí a jiné předměty pro vaši práci, ale můžete zde umístit např. i dekorativní předměty, příručky a nebo knihy.

Snadná dostupnost:

Věci, které se nachází v nástěnných regálech, jsou většinou lehce a rychle dostupné a vy je tak nemusíte hledat v nepřehledných zásuvkách nebo ve skříních. Vše máte přehledně po ruce, kdykoli potřebujete.

Spousta typů a designů:

Nástěnné regály se vyrábí v mnoha typech a designech, takže si můžete vybrat přesně takový, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a vašim požadavkům a zároveň bude ladit se zbytkem místnosti. Na zeď si můžete umístit klasické nástěnné regály, nástěnné háky určené pro zavěšení (nejen) nářadí nebo si můžete pořídit eurostěnu s konzolemi, které si rozvrhnete dle vaší potřeby.

Regálový systém DÍLNA Garážový a dílenský systém Goliat Nástěnný hák
Regálový systém DÍLNA Garážový a dílenský systém Goliat Nástěnný hák rovný

 

Ideální pro malé prostory:

Nástěnné regály jsou skvělé řešení pro místnosti, které mají malé rozměry a není v nich dostatek místa pro umístění podlahových regálů.

Snadná montáž:

Montáž nástěnných regálů je zpravidla velmi jednoduchá a rychlá. Dejte si pozor na to, že regály na zeď je potřeba důkladně uchytit ke stěně, aby byla zajištěna jejich stabilita a jejich používání bylo bezpečné.

Flexibilita umístění:

Nástěnný regál je možné umístit v různých výškách a vy je tím pádem můžete dokonale přizpůsobit svým potřebám. Můžete klidně využívat celou stěnu od podlahy až ke stropu.

 

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2024 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz