www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Ruští výrobci oceli požadují podporu od p. Putina (26.09.2023 - 01:34)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

OcelMAGAZÍN > Ruští výrobci oceli požadují podporu od p. Putina

zpět na výpis článků

Petr Dlask, 09.09.2009Ruští výrobci oceli požadují podporu od p. Putina

Reuters uvádějí, že analytici a zdroje z průmyslu říkají, že krizí poškozený ocelářský sektor v Rusku požádá p. Vladimíra Putina, premiéra Ruska, o nižší daně, zjednodušení financování dluhů ....

 

Reuters uvádějí, že analytici a zdroje z průmyslu říkají, že krizí poškozený ocelářský sektor v Rusku požádá p. Vladimíra Putina, premiéra Ruska, o nižší daně, zjednodušení financování dluhů a další privilégia na pátečním setkání v Magnitogorsku. Nicméně zdroje řekly, že je nepravděpodobné, že by vláda mohla vytvořit speciální daňový režim pro tento průmysl.

Zdroje z vlády, obeznámené s přípravami na setkání v Magnitogorsku na Urale řekl, že "pokud by to zaručila, pak by takový postup měl být dostupný pro kohokoli". Investoři budou věnovat velkou pozornost jakýmkoli poznámkám p. Putina, které pronese při své výroční kritice cenové politiky producenta oceli a koksovatelného uhlí Mechel.

Akcionář společnosti s kontrolním podílem, p. Igor Zyuzin, se nezúčastnil na valné hromadě v minulém roce pro náhlé onemocnění. Výrobci oceli v Rusku, 4. největším světovém výrobci, jsou poškozeni poklesem objednávek od stavebnictví a sektoru výroby automobilů v důsledku globálního ekonomického poklesu.

Výsledkem je, že chtějí požádat vládu o podporu domácích průmyslů, aby se zvýšila poptávka po oceli. Zdroje z průmyslu řekly, že zástupci z několika klíčových ocelářských společností se 22.7. setkali se zástupcem p. Putina, p. Igorem Sechinem, aby jej obeznámili se svými návrhy ještě před setkáním 24.7. P. Dmitry Kolomytsyn, analytik Morgan Stanley řekl, že očekává, že výrobci oceli požádají p. Putina o poskytnutí daňových prázdnin pro domácí nakupující, o redukci sazeb železniční dopravy a o zvýšení dovozních cel. P. Nikolay Sosnovsky, analytik Uralsib, s tím souhlasí a dodává, že neočekává zopakování záležitostí Mechel z loňského roku. Na schůzce 24.7. se zúčastní zástupci společnosti Mechel, Magnitogorsk Iron & Steel Works, Novolipetsk Steel, Severstal, Evraz a TMK.

zdroj Steel Guru/Steel Trade Today, 24.7.2009

 

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2023 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz