www.ocelmarket.cz

ocelMARKET.cz - Kotevní patky, užiteční pomocníci při stavbě pergoly (24.02.2024 - 20:20)

: zprostředkovatelský portál pro Váš obchod s ocelí :
Celkový objem nabídek (bez DPH): 0 Kč

Kotevní patky, užiteční pomocníci při stavbě pergoly

zpět na výpis aktualit

17.11.2012Kotevní patky, užiteční pomocníci při stavbě pergoly

Kotevní patky nebo chcete-li kotvící prvky. Pokud realizujete stavbu zahradního domku, pergoly, altánu či jiné dřevostavby, dobrá kotevní patka by se Vám mohla hodit!

 

Časy, kdy jste při stavbě pergoly museli pracně také někde sehnat nějaké to "železo" na její ukotvení a doma si sami navařit a nařezat kotevní patky, jsou dávno pryč.

Dnes si kotevní prvky můžete vybrat ze široké nabídky specializovaných výrobců. Sériově se vyrábějí patky různých velikostí, tvarů, rozměrů. Pokud se chystáte na dřevostavu tzv, od základů, vybrat si můžete kotevní patky do betonu, kdy je k třmenu patky přivařen betonářský roxor a patku jednodušše umístíte do kotevního stanoviště při betonování. Ale altán či pergolu snadno ukotvíte, i když už máte kotevní stanoviště vybetonované nebo vydlážděné. Pro tento účel Vám dobře poslouží kotevní prvky, které jsou často nazývány jako kotevní pilíře. Díky faktu, že je kotevní deska umístěna na šroubovici, si u takového typu tesařského kování snadno donastavíte finální výšky.

Tesařské kování, to je dnes velmi široká škála různých specifických výrobků, které profesionálním tesařům i svépomocným stavitelum výrazně usnadní realizaci jejich projektu. Stavba pergoly, altánu, zahradního domku, venkovní podesty, dětského hřiště se tak může stát zábavou, která Vám bude rychle utíkat a kde se nad konečným výsledkem bude těšit celá rodina.

Přihlášení

Uživatel
Heslo
pamatovat si přihlášení Zapomněl/a jsem heslo
Zaregistrujte se

Založte si na OcelMARKETU.cz svůj účet, získejte přístup ke kontaktům a mnohem více.

Jak pracovat s OcelMARKETem?

Nevíte jak se registrovat? Jak objednat prodloužení účtu? Zkuste naši rozsáhlou nápovědu.

Je pro Vás stránka nepřehledná? Využili byste video nápovědu?
54%ano
(54%)
46%ne
(46%)

ObchodProDilnu.cz
Provozujeme internetový obchod www.obchodprodilnu.cz. Za cenově příznivých podmínek u nás nakoupíte mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku či nářadí pro Vaší firmu. Nakoupit však můžete i spoustu dalšího sortimentu (např. pletivo na plot, podlahové rošty, kotevní patky a další zboží). Zboží nakoupené v naší online prodejně Vám doručíme obratem ať jste z jakékoliv části ČR!

Nápověda

Jak funguje OcelMARKET.cz a jak jej správně ovládat?

 

Databáze firem

Najděte své obchodní partnery snadno a lehce. Pokud chtece, zvolte si pouze firmy z Vašeho oboru ...

 

© 2024 OcelMARKET.cz

Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved

Kontaktujte nás na

E-mail: info@OcelMARKET.cz